Články

 • Můj život je BARLIFE

  Ačkoli je směřování Barlife od začátku stejné, za svou 16letou existenci se několika změn dočkal. Vždy jsme se snažili o originální design a technologicky náročné provedení. Pravidelně však obměňujeme i rubriky, aby neustále reflektovaly aktuální dění na barové a gastronomické scéně.

  Přečíst
 • Včera, dnes – a co bude zítra? Gastronomie zažívá těžké časy

  Od vyhlášení nouzového stavu a uzavření všech restauračních zařízení toho už bylo napsáno mnoho. Některé podniky přerušily svůj provoz úplně, v jiných fungují výdejní okna, další vsadily na rozvoz. A všichni čekají, co bude dál. Ovšem v tuto chvíli je situace značně nejistá, rychle se měnící a s koncem v nedohlednu. Něco se ale stát musí, a tak nejenže vznikají různé iniciativy na podporu podniků, ale ozývají se i sami restauratéři.

  Přečíst
 • Jägermeister Scholarship x Berlin Edition potřetí

  Barmani mají již potřetí možnost se přihlásit ke stipendijnímu programu Jägermeister Scholarship x Berlin Edition. Zájemci o letošní účast mohou své přihlášky poslat do 5. dubna 2020. Společnost Jägermeister pak vybere trojici uchazečů, která stráví tři měsíce (od září do listopadu) v Berlíně, kde bude mít šanci prohloubit své znalosti a získávat zkušenosti od nejlepších místních barmanů.

  Přečíst

BARLIFE MAGAZINE

Jsme malý tým, který díky vášni k nápojům a dlouholetým odborným zkušenostem v nápojové gastronomii již od roku 2004 vytváří krásný designový magazín Barlife. Snažíme se, aby v něm nápojoví nadšenci a milovníci gastronomie z řad laiků i profesionálů pokaždé našli inspiraci, edukaci i zábavu. 

Velkého ocenění se nám dostalo od britské analytické společnosti The IWSR, která označila Barlife jako “nejlepší časopis o nápojích ve střední Evropě”. V roce 2019 jsme získali oborové ocenění Zlatý středník v kategorii Nejlepší B2B časopis v České republice.

PŘEDPLATNÉ

Chcete mít Barlife mezi prvními? Objednejte si tištěnou nebo elektronickou verzi.

INZERCE

Máte zájem inzerovat v magazínu Barlife a chcete se dozvědět víc?

KONTAKT

Nenašli jste, co jste potřebovali? Ozvěte se nám!