EVENTS BY BARLIFE 2017

Prague Bar Show

31. 10. a 1. 11. 2017 / Pragovka / www.praguebarshow.cz

Články

 • The „Drunken“ Botanist Gin & Tonic Cocktail Competition 2017

  V rámci Prague Bar Show se odehraje i finále barmanské soutěže s ginem The Botanist od společnosti Rémy Cointreau. Soutěž vybízí k inovativnímu přístupu ke koktejlu Gin&Tonic. Botanist Gin obsahuje kromě základních 9 bylin a rostlin také na 22 ručně sbíraných bylin z ostrova Islay, a právě bylinky by měly, kromě Botanist G&T, hrát prim. Budeš to právě ty, kdo ohromí porotu svým koktejlem a podívá se do výroby ginu The Botanist ve skotském Islay?

  Přečíst
 • Sedmý ročník Prague Bar Show představí atraktivní program

  Sedmý ročník Prague Bar Show se nezadržitelně blíží, proběhne 31. října a 1. listopadu 2017 v nové lokaci pražského areálu Pragovka. Co dalšího nás kromě změny místa ještě čeká? Přinášíme komplexní informace o letošní Prague Bar Show, z nichž se dozvíte vše, co potřebujete vědět o programu, vstupenkách a chystaných novinkách.

  Přečíst
 • Roland Huber: „V Le Ciel děláme svou práci poctivě a pečlivě. Ostatní pak přijde samo.“

  Rodilý Rakušan a michelinský kuchař Roland Huber se v současné době zdržuje v Praze. Nenajdete jej však v žádné z kuchyní předních českých restaurací, ale v Riegrových sadech, 50 metrů nad zemí. Roland z vídeňské restaurace Le Ciel je totiž letošním kuchařem světové atrakce Dinner In The Sky.

  Přečíst

BARLIFE MAGAZINE

Jsme malý tým, který díky vášni k nápojům a dlouholetým odborným zkušenostem v nápojové gastronomii již od roku 2004 vytváří krásný designový magazín Barlife. Snažíme se, aby v něm nápojoví nadšenci, majitelé, provozní, barmani, baristé či sommelieři pokaždé našli ty nejlepší inspirace, které efektivně pozvednou jejich byznys.

PŘEDPLATNÉ

Chcete mít Barlife mezi prvními? Objednejte si tištěnou nebo elektronickou verzi.

INZERCE

Máte zájem inzerovat v magazínu Barlife a chcete se dozvědět víc?

KONTAKT

Nenašli jste, co jste potřebovali? Ozvěte se nám!