Články

 • Maso bez masa

  Rostlinná strava je úzce spjata s pojmem veganství. Otázkou je, zda tento způsob stravování nabývá na popularitě právoplatně, protože je pro lidské tělo a planetu skutečně tou nejlepší volbou, nebo jestli trend rostlinné stravy rozdmýchává síla médií. Ať tak či onak, gastronomie na otázku veganství musí nějak odpovědět.

  Přečíst
 • Vánoce, Vánoce přicházejí...

  Do Vánoc zbývá měsíc. Štědrý den bývá jediným dnem v roce, kdy mají pracovníci v oblasti gastronomie volno. I zde ale existují výjimky. Ať už se vánoční čas chystáte strávit pracovně, nebo v klidu rodinného krbu, užijte si výběr limitovaných edic, který pro letošní rok připravily nápojové značky. Kdo ví, třeba jednou z nich někomu uděláte radost. Například sobě.

  Přečíst
 • Tokyo calling. První autentický japonský ramen v Praze

  S nabídkou japonských ramenů se v Praze za poslední rok roztrhl pytel. Chvíli po dlouho očekávaném otevření kamenné pobočky oblíbeného pop-upu Miska Ramen v lednu 2019 ho následoval další vinohradský hráč Bon. A zatímco v posledních měsících přibyly ještě dvě ramen bistra, v květnu celkem nenápadně proběhla otvíračka nové „ramenérie“ Isai v Křenové ulici na pražských Petřinách.

  Přečíst

BARLIFE MAGAZINE

Jsme malý tým, který díky vášni k nápojům a dlouholetým odborným zkušenostem v nápojové gastronomii již od roku 2004 vytváří krásný designový magazín Barlife. Snažíme se, aby v něm nápojoví nadšenci, majitelé, provozní, barmani, baristé či sommelieři pokaždé našli ty nejlepší inspirace, které efektivně pozvednou jejich byznys. 

Velkého ocenění se nám dostalo od britské analytické společnosti The IWSR, která označila Barlife jako “nejlepší časopis o nápojích ve střední Evropě”. V roce 2019 jsme získali oborové ocenění Zlatý středník v kategorii Nejlepší B2B časopis v České republice.

PŘEDPLATNÉ

Chcete mít Barlife mezi prvními? Objednejte si tištěnou nebo elektronickou verzi.

INZERCE

Máte zájem inzerovat v magazínu Barlife a chcete se dozvědět víc?

KONTAKT

Nenašli jste, co jste potřebovali? Ozvěte se nám!