Články

 • Pekelný pivní idol

  Během druhého lednového víkendu měli pivní sommelieři napilno. Museli totiž odegustovat mnoho pivních vzorků, rozdělit ocenění a především určit, které pivo se pro letošní rok bude pyšnit titulem World Beer Idol. Vítězem pátého ročníku soutěže se již tradičně stal pivovar z Bavorska, konkrétně Brauerei Greif a jeho pivo Hell.

  Přečíst
 • Trendy 2020: uzený kokos a konopí

  Již pár dnů se rok 2020 stavá realitou. Magické spojení dvou dvacítek symbolizuje příchod nejen nové dekády, ale také dávku svěží inspirace. Co konkrétně bude těchto dvanáct měsíců znamenat pro gastronomii? Otázkou také je, zdali svět bude pokračovat v trendu udržitelnosti a lokálnosti, nebo se vrátí ke starým konzumním zvykům. Odpovědi a další položky ze seznamu trendů pro rok 2020 najdete na následujících řádcích.

  Přečíst
 • Mallorca. Ostrov plný jalovce, citrusů a nových produktů

  Každý, kdo přiletí na ostrov Mallorca, si občas nepřipadá jako ve Španělsku, ale spíš jako v Německu anebo Anglii. Přesto je Mallorca španělským územím a všichni víme, že se Španělsko a Španělé zbláznili do ginu. Taková jedna nová palírna, jejímž hlavním produktem je Palma Gin, se jmenuje Mallorca Distillery a vznikla teprve loni, v září 2018.

  Přečíst

BARLIFE MAGAZINE

Jsme malý tým, který díky vášni k nápojům a dlouholetým odborným zkušenostem v nápojové gastronomii již od roku 2004 vytváří krásný designový magazín Barlife. Snažíme se, aby v něm nápojoví nadšenci, majitelé, provozní, barmani, baristé či sommelieři pokaždé našli ty nejlepší inspirace, které efektivně pozvednou jejich byznys. 

Velkého ocenění se nám dostalo od britské analytické společnosti The IWSR, která označila Barlife jako “nejlepší časopis o nápojích ve střední Evropě”. V roce 2019 jsme získali oborové ocenění Zlatý středník v kategorii Nejlepší B2B časopis v České republice.

PŘEDPLATNÉ

Chcete mít Barlife mezi prvními? Objednejte si tištěnou nebo elektronickou verzi.

INZERCE

Máte zájem inzerovat v magazínu Barlife a chcete se dozvědět víc?

KONTAKT

Nenašli jste, co jste potřebovali? Ozvěte se nám!