Články

 • Příběh fernetu: úspěch díky jedné z prvních rádiových reklam

  Když se řekne fernet, vybaví se každému dvě nejznámější značky – Fernet Stock a Fernet Branca. Kromě nich existují však i další – Fernet Cinzano, Luxardo Fernet, Fernet 1882 a nelze nevzpomenout slovenský Armin Stark Fernet či tuzemský Altfernet vyráběný v Blatné.

  Přečíst
 • Glengoyne – Palírna na pomezí

  Fakt, že palírna stojí na samotné hranici Nížiny a Vysočiny se odráží ve whisky samotné. V okolí Dumgoyne se totiž nenachází žádná rašelina, chuť whisky Glengoyne je tak bohatá na ovocné tony a sladkost, čemuž napomáhá i zrání v sudech po sherry.

  Přečíst
 • Ginové trendy

  Ginovou trilogii uzavíráme kapitolou o trendech, které tuto kategorii v posledních letech hodně rozhýbaly a posunuly o pořádný kus dopředu. Zaměříme se také na servis ginu, jeho snoubení s pokrmy a v neposlední řadě také na koktejly na jeho bázi.

  Přečíst

BARLIFE MAGAZINE

Jsme malý tým, který díky vášni k nápojům a dlouholetým odborným zkušenostem v nápojové gastronomii již od roku 2004 vytváří krásný designový magazín Barlife. Snažíme se, aby v něm nápojoví nadšenci, majitelé, provozní, barmani, baristé či sommelieři pokaždé našli ty nejlepší inspirace, které efektivně pozvednou jejich byznys.

PŘEDPLATNÉ

Chcete mít Barlife mezi prvními? Objednejte si tištěnou nebo elektronickou verzi.

INZERCE

Máte zájem inzerovat v magazínu Barlife a chcete se dozvědět víc?

KONTAKT

Nenašli jste, co jste potřebovali? Ozvěte se nám!