EVENTS BY BARLIFE 2017

Prague Bar Show

31. 10. a 1. 11. 2017 / Pragovka / www.praguebarshow.cz

Články

 • Tomáš Melzer: „Z předloňské speed challenge jsem se poučil.“

  Tomáš Melzer, rodák z Hradce Králové, vyhrál české finále jedné z největších barmanských soutěží nejen u nás, ale i na světě, Diageo Reserve World Class. Stal se tak čtvrtým vítězem po Jardovi Janouškovi, Víťovi Cirokovi a Adriánu Michalčíkovi a v srpnu bude reprezentovat Českou republiku na globálním finále v Mexiku.

  Přečíst
 • Budiž světlo!

  Často opomíjené a přitom tak důležité. Světlo hraje v pohostinství mnohem důležitější roli, než by člověk očekával. Jídlo může být vynikající a nápoje perfektně vychlazené, ale pokud světlo není správné, zákazníci si ani nekousnou. Opravdu! Existují průzkumy, které to prokazují.

  Přečíst
 • Novou tváří Red Bull Hero Can je Vladimir 518

  Red Bull Hero Can jsou limitovanými edicemi klasického energetického nápoje, jenž se na českém a slovenském trhu doposud vždy spojil s významnými sportovci. Od letošního roku je však všechno jinak. Plechovku tentokrát nezdobí tvář sportovce, ale rappera Vladimira 518.

  Přečíst

BARLIFE MAGAZINE

Jsme malý tým, který díky vášni k nápojům a dlouholetým odborným zkušenostem v nápojové gastronomii již od roku 2004 vytváří krásný designový magazín Barlife. Snažíme se, aby v něm nápojoví nadšenci, majitelé, provozní, barmani, baristé či sommelieři pokaždé našli ty nejlepší inspirace, které efektivně pozvednou jejich byznys.

PŘEDPLATNÉ

Chcete mít Barlife mezi prvními? Objednejte si tištěnou nebo elektronickou verzi.

INZERCE

Máte zájem inzerovat v magazínu Barlife a chcete se dozvědět víc?

KONTAKT

Nenašli jste, co jste potřebovali? Ozvěte se nám!